11 ayın sultanı Ramazan Gamer Arena’ya bereketiyle geldi. 12 Nisan tarihinde başlayacak ve 15 Mayıs tarihinde son bulacak etkinliklerde kullanıcıları onlarca özel içerik bekliyor olacak. Özel kampanyalar, özel çekiliş ve turnuvalardan oluşacak etkinliklerin tamamı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bakiye yükleme kampanyası: 12 Nisan - 15 Mayıs tarihleri arasında bakiye yükleyen kullanıcılarımız 250 GA Coin yüklemeye 50 GA coin, 500 GA coin yüklemeye ise 100 GA Coin kazanacak. Kullanıcılarımız bu kampanyalardan sadece birini tercih edebilir ve kullanım sayısı bir defalıktır. Aynı zamanda bakiye yüklemesi yapıldıktan sonra bakiye çekmek için en az 2 adet ücretli düello oynanması gerekmektedir.

Düello kampanyası: 12 Nisan - 15 Mayıs tarihleri arasında kazanacağınız ilk 10 ücretli düellonun ardından ekstra 100 GA Coin kazanacaksınız. Oynadıkça kazandıran düello kampanyası bir defalık olup, kazanılan ilk 10 ücretli düellonun ardından görev tamamlanmış sayılacaktır.

Turnuvalar: 12 Nisan - 15 Mayıs tarihleri arasında 3 tane Discord Turnuvası, 10 Tane Sıralama Turnuvası olmak üzere toplamda 13 turnuva gerçekleşecek ve bu turnuvaların ödül havuzu 150.500 GA Coin. Turnuvaların detayları, tarihleri ve tüm bilgileri için turnuvalar sayfasına gidebilirsiniz.

Instagram çekilişi: Resmi Instagram hesabımız olan www.instagram.com/gamerarena_com adresinde atılacak özel bir post ile başlayacak özel Instagram çekilişimiz de 2 kişiye MSI vigor gk30 gaming set (mouse+klavye), 5 kişiye 50 TL değerinde Steam key, 5 kişiye ise 250 GA Coin çekilişle hediye edilecektir.