Gamer Arena olarak bu ay içerisinde gerçekleştireceğimiz 3 büyük turnuvanın şampiyon olan takım ve oyuncuları Galatasaray Espor ve İstanbul Espor çatısı altında mücadele etmeye başka bir deyişle bu 2 önemli espor takımının oyuncuları olmaya hak kazanacaklar.

15-17 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan Zula turnuvasının şampiyon olan takımı Galatasaray Espor Zula Akademi takımı olarak turnuvalarda mücadele etmeye hak kazanacak. Aynı zamanda turnuvanın toplamda 10.000 GA Coin ödül havuzu bulunmaktadır. Turnuvada mücadele etmek hem ödüllerin sahibi hem de profesyonel bir esporcu olma yolunda ilk adımı atmak istiyorsan turnuvaya kayıt olabilirsin: http://bit.ly/2LBhzsc

16-18 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan Valorant turnuvasının şampiyonu olan takım İstanbul Espor'un Valorant takımı olmaya hak kazanacak. Buna ek olarak 19-21 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan Pubg Mobile turnuvasının şampiyon oyuncuları da aynı şekilde İstanbul Espor'un Pubg Mobile oyuncuları olmaya hak kazanacak. Bu 2 turnuvanın da ödül havuzu 10.000'er GA Coin'dir. Valorant ve Pubg Mobile oyunlarında esporcu olmak istiyorsan turnuvaya kayıt olabilirsin:
Valorant için kayıt linki: http://bit.ly/3b6yrj2
Pubg Mobile için kayıt linki: http://bit.ly/2YZa9li